14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle ziyaret eden kurumlar

Tarafından gönderildi: Gülşah Gülkan Yorumlar: 0

Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi, 14 Mart Tıp Bayramı ziyareti

Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi, 14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle hastane başhekimimiz Op. Dr. Recep Çalışkan ve başhemşiremiz Sevda Sümbül’ü ziyaret ederek, tüm doktor ve sağlık çalışanlarımızın bayramını kutladılar. Kendilerine bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor ve sağlığınız daima güvende diyoruz.

Çerkezköy Belediyesi, 14 Mart Tıp Bayramı ziyareti

Çerkezköy Belediyesi, 14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle hastanemizi ziyaret ederek, doktorlarımızın bayramlarını kutlayıp kendilerine çiçek takdim ettiler. Bu nazik ziyaretleri için Optimed Ailesi olarak teşekkür ediyoruz.

ÇTSO Lisesi 14 Mart Tıp Bayramı ziyareti

ÇTSO Lisesi 14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle hastanemizi ziyarete geldiler, hastane başhekimimiz Op. Dr. Recep Çalışkan, başhemşire Sevda Sümbül ve tüm servislerimizde ki hemşirelerimizi, sağlık çalışanlarımızı ziyaret ederek bayramlarını kutladılar. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı değerli öğrencilerimize, öğretmenimize ve okul yönetimine teşekkür ederiz.

AK Parti Gençlik Kolları 14 Mart Tıp Bayramı ziyareti

AK Parti Gençlik Kolları 14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle hastane başhekimimizi ziyarete geldiler. Bu nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Kapaklı Kent Konseyi ve Türkiye Sakatlar Derneği Kapaklı Şubesi, 14 Mart Tıp Bayramı Ziyareti

Kapaklı Kent Konseyi ve Türkiye Sakatlar Derneği Kapaklı Şubesi, 14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle hastanemizi ziyarete geldi. Kendilerini misafir eden başhekimimiz Op. Dr. Recep Çalışkan, Optimed Ailesi adına bu ziyaretlerinden dolayı mutluluk duyduklarını dile getirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Çorlu İlçe Başkanlığı, 14 Mart Tıp Bayramı ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Çorlu İlçe Başkanlığı, 14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle hastane başhekimimiz Op. Dr. Recep Çalışkan’ı ziyaret ettiler. Kendilerini misafir eden başhekimimiz, teşekkürlerini ilettiler.

 

 

 

 

0282 726 0 555