324 Çocuk Optimed’de sünnet oldu, Vahap Akay’dan çocuklara ziyaret…

Tarafından gönderildi: Gülşah Gülkan Yorumlar: 0

Çerkezköy Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi ve dar gelirli ailelerin çocuklarına yönelik her yıl düzenlenen ve bu yıl 6.’sı yapılan Sünnet Şöleni kapsamında Çerkezköy Belediyesi’ne başvuran toplam 324 çocuğun sünnetleri Özel Optimed Hastanesi’nde ücretsiz olarak yapıldı.

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Belediyesi ve Özel Optimed Hastanesi işbirliği ile gerçekleştirilen sünnetler ile erkekliğe ilk adımlarını atan çocuklarımızı hastanede ziyaret etti. Özel Optimed Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan, Başhemşire Sevda Sümbül ve Kurumsal İletişim tarafından karşılanan Belediye Başkanı Vahap Akay, daha sonra sünnet olan çocukları odalarında ziyaret ederek, çocuklara ve ailelerine ‘Geçmiş olsun’ temennisinde bulundu.

Sayın Akay; Çerkezköy Belediyesi ve Özel Optimed Hastanesi işbirliği ile 6 yıldır ilçemiz genelinde ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının sünnet ettirildiğini, “Sünnet olan yavrularımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Anne ve babaları da inşallah yavrularının mürüvvetlerini de görürler. Ayrıca Optimed Ailesine ve tüm hastane çalışanlarına da teşekkür ediyorum. Son 6 yıldır Belediyemize çocuklarımızın sünnet ettirilmesi konusunda destek oluyorlar. Çerkezköy’ün çocuklarına sahip çıkıyorlar”, ayrıca sünnet operasyonlarının Çocuk Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Yasin Mecdel tarafından, steril ortamda gerçekleştirildiğini belirtmek isterim, diyerek kurumumuza teşekkürlerini ileterek, hastaneden ayrıldı.

 

0282 726 0 555