Ağız Diş Sağlığı Haftası ve Diş Hekimleri Gününü kutladık!

Tarafından gönderildi: Gülşah Gülkan Yorumlar: 0

Özel Optimed Hastanesi olarak 22 Kasım Diş Hekimleri Günü ve Ağız Diş Sağlığı Haftası nedeni ile diş hekimlerini ziyaret ederek bu özel günü onlarla kutladık.

Özel Kapaklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni açılışına katıldık.

Özel Optimed Hastanesi olarak hastane temsilcilerimiz 22 Kasım Ağız Diş Sağlığı Haftasına denk gelen Özel Kapaklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin açılışına katılarak, hayırlı olsun dileklerinizi ilettik.

 

Özel Trakya Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini ziyaret ettik.

Özel Optimed Hastanesi başhekimimiz Op. Dr. Recep Çalışkan Çerkezköy Özel Trakya Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini ziyaret ederek 22 Kasım Dünya Ağız ve Diş Sağlığı Haftası, Diş Hekimliği Günlerini kutladık.

 

Diş Hekimleri Odası Çerkezköy Şubesi Temsilcisi Dt. Aykut Taşkın’ı ziyaret ettik.

Özel Optimed Hastanesi Başhekimimiz Op. Dr. Recep Çalışkan ve Hastane temsilcilerimiz, Çerkezköy’deki tüm diş hekimleri adına, Diş Hekimleri Odası Çerkezköy Şubesi Temsilcisi Dt. Aykut Taşkın’ı ziyaret ederek. 22 Kasım Ağız ve Diş Sağlığı Haftası, Diş Hekimliği Günlerini kutladık.

 

Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Nihal Küçükyazıcıyı ziyaret ettik.

Özel Optimed Hastanesi başhekimimiz Op. Dr. Recep Çalışkan Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Nihal Küçükyazıcıyı ziyaret ederek, 22 Kasım Dünya Diş Hekimleri gününü kutladık.

0282 726 0 555