Antalya Anfaş Expo Center “Sağlık Turizmi” fuarında yerimizi aldık…

Tarafından gönderildi: Gülşah Gülkan Yorumlar: 0

Antalya Anfaş Expo Center “Sağlık Turizmi”  fuarına katıldık…

Türkiye’de ilk defa 6 – 9 Nisan tarihleri arasında Antalya Anfaş Expo Center’da düzenlenen “Sağlık Turizmi” fuarında yerimizi aldık. Fuar oldukça kalabalık ve ilgi gördü.

Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Mustafa Dönmez’in önderliğinde fuar da yer alan Optimed Hastanesi standımızı T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş ziyaret etti.

T.C. Sağlık Bakanlığı sağlık müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş, Özel Optimed Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan, Kırklareli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, Edirne Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, tüm Trakya Özel ve Kamu Hastane Yöneticileri ile bir araya gelerek “Sağlık Turizmine” yönelik proje ve çalışmalar konuşuldu.

Tekirdağ İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Mustafa Dönmez, Tekirdağ 112 Acil Sağlık Hizmetleri Müdürümüz Sn. Zafer Soykırlı ve İl Sağlık Kamu Sağlığı Hizmetleri Şube Müdürümüz Nesrin Ülker sıtandımızı ziyaret ettiler.

 

Dört gün sürecek olan fuar yurt dışından gelen misafirlerin katılımlarıyla devam edecek. Biz de Özel Optimed Hastanesi olarak stand alanımızda katılımcılarımızı ve misafirlerimizi ağırlamaya devam edeceğiz.

 

 

0282 726 0 555