“Aşmak için Hareket” projesinde yer aldık!

Tarafından gönderildi: Gülşah Gülkan Yorumlar: 0

SAROS  Körfezi’ndekiı İbrice Limanı’nda, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Türkiye Beyazay Derneği ve Bağcılar Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen ‘Aşmak İçin Hareket’ isimli sosyal sorumluluk kampanyasında Özel Optimed Hastanesi olarak yerimizi aldık, kampanya kapsamında engellilerle dalış yapıldı.

Katılımcılar arasında Bağcılar Belediye Başkanı Ak Parti’li Lokman Çağırıcı, Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva, oyuncu Wilma Elles ve Nurullah Çelebi ile dalgıçlar, 7 engelli vatandaşımız yer aldı. Optimed Hastanesi adına da Genel Müdürümüz Op. Dr. Ayhan Arslan yer aldı. İbrice Limanı’nda tüplü dalış gerçekleştirdi. Ayrıca etkinliğe, Keşan Kaymakamı Nuri Özder ve engellilerin aileleri de katıldı.

Lokman ÇAĞIRICI: “Engelli sporunda çok iyi noktadayız”, Lokman AYVA: “Engelli ve engelsizler birlikte hareket edebilir”,  Wilma ELLES: “Herkes her şeyi yapabilir” dedi…

Engellilere yönelik etkinliklerde yer almaya devam edeceğini söyleyen oyuncu Wilma Elles, kampanyayı destekleyen herkese teşekkür ettiğini dile getirdi.

 

0282 726 0 555