Başarı ekip işidir, iyi ki sizler gibi ekip arkadaşları ile çalışıyoruz!

Tarafından gönderildi: Gülşah Gülkan Yorumlar: 0

Hastane Genel Müdürümüz Op. Dr. Ayhan Arslan ve Başhekimiz Op. Dr. Recep Çalışkan, denetim sonucunda, emek veren personeli tebrik ederek, bu işi hakkıyla yaptıkları için ne kadar gurur duyduklarını ifade ettiler.

Optimed ailesi olarak, Aralık ayının ikinci haftasında geçirmiş olduğumuz SKS (Sağlıkta Kalite Standartları) Denetiminden, aldığımız başarılı puanı, arka planda görünmeyen tüm gizli kahramanlarımız ile birlikte kutlama yaparak taçlandırdık.

Kutlamada, hastane başhekimimiz Op. Dr. Recep Çalışkan; “iyi işler yaptığımızdan emindim, sizlerin özveri ile çalıştığından, ekip ruhunu daima dinamik tuttuğumuzdan da her zaman emindim, ancak bu kez bu denetimde çok gururlandım. Denetim süreci boyunca, sahada ki sorulan sorulara verilen cevapların detayları, cevabı vermek için değil o bilinçte hizmet eden ekip arkadaşlarım olduğunu, hep söylediğimiz gibi “Sağlığınız Güvende” mottomuzu tam olarak yaşattığınızı, hastaya tüm haklarını gözeterek, en iyi hizmeti,  en doğru ve en kısa sürede sunduğumuzu, bunu sürdürülebilir yapmak için geri bildirimleri dikkate alıp, daha iyisi nasıl olur bilinciyle çalıştığınızı gördüm, göğsüm kabardı, şahsım, kurumum ve tüm yönetim kurulu üye arkadaşlarım adına, sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu başarı hepimizin, daha iyisi için her zaman yan yana olmak dileğiyle… 2020 yılında hepimiz için gönlümüzce, sağlık dolu, huzur dolu bir yıl olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

0282 726 0 555