Eyüp Dinar Özel Optimed Hastanesinde “Koroner Arter Bypass” Operasyonu geçirdi!

Tarafından gönderildi: Gülşah Gülkan Yorumlar: 0

Çerkezköy TSO Başkanı ve aynı zamanda Kozuva Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva’nın kayınpederi Eyüp Dinar Özel Optimed Hastanesinde koroner arter hastalığı nedeniyle acil “Koroner Arter Bypass” Operasyonu geçirdi!

70 yaşındaki hastamız Eyüp Dinar, nefes darlığı ve ara ara göğüs ağrılarının olması üzerine, kontrol amaçlı Özel Optimed Hastanesi hastanesine başvurdu.

Kardiyoloji ekibi tarafından yapılan koroner anjiyografi işlemi sonucunda, kalbin sol tarafını besleyen damarında ardışık çok ciddi darlıklar saptandı.

Bunun üzerine Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Mehmet Güzeloğlu tarafından da değerlendirildi ve yapılan konsey sonucunda cerrahi karar verildi.

Cerrahi karar sonrası hastamız hızlıca Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Mehmet Güzeloğlu tarafından Açık Kalp Ameliyatına alındı. Operasyon sonrası 1. gün yoğun bakımdan servise alınan Eyüp Dinar, 4 günde serviste tedavisi ve kontrolleri devam ettikten sonra, bugün şifayen taburcu edildi.

Taburcu öncesi Özel Optimed Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan, Kalp ve Damar Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Mehmet Güzeloğlu, Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Uz. Dr. Yaşar Pala Eyüp Dinar’ı ve ailesini ziyaret ederek, kendisine uzun ve sağlıklı bir ömür dilediler.

 

0282 726 0 555