Gülşah Erden: Doğum için hastaneye gittiğimde bizi kapıda karşıladılar!

Tarafından gönderildi: Gülşah Gülkan Yorumlar: 0

Merhaba,

“Eşim internetten hastanenizin reklamını ve bu reklamda Dr. Nevzat beyin sezaryen sonrası doğumlarda normal doğum yaptırdığını görmüş.” 

İlk çocuğumu 2015 yılında sezaryen doğumla dünyaya getirdim. Hamilelik başlangıcından yedinci aya kadar sürekli sezaryen sonrası, normal doğum olur mu, normal doğum yapan var mı etrafımızda bu gibi sorular sorduk. Hamileliğimin yedinci ayında eşim internetten hastanenizin reklamını ve bu reklamda Dr. Nevzat beyin sezaryen sonrası doğumlarda normal doğum yaptırdığını görmüş. Biz bu haberden sonra ailecek aylardır aradığımız soruların cevabını bulmuştuk. İlk iş hemen Dr. Nevzat Bey için randevu aldık. Hastaneye geldiğimizdeki heyecanımızı hatırlıyorum da, neyse doktor beyle görüştük. Sağ olsun bizlere çok güzel sade ve açıklayıcı cevaplar verdi. Artık biliyorduk ki bu hastaneden başka bir yerde doğum yapmayacaktım.

Ve evde ilk sancılarımı çektiğim gün geldi. Hemen telefonumdan akşam olmasına rağmen Nevzat Bey’i aradım. Kendisi telefonda yine aynı mütevazı kişiliği ile sakince bilgiler verip, beni hastaneye gitmem için uyardı. Hazırlıklar yapıldıktan sonra hastaneye geldik. Doktor bey hastaneye haber vermiş, bizi kapıda karşıladılar. Yukarı doğumhaneye çıktığımızda hemşire hanımlar bizi beklediklerini, doktor beyin haber verdiğini söylediler. Allah’ın izni ile istediğim oldu, doğumhaneye alındım ve çok rahat bir doğum oldu.

Ben daha önce sezaryen yapmış biri olarak, kesinlikle bütün anne adaylarına Optimed Hastanesini ve Dr. Nevzat Beyi, ekibini ısrarla öneriyorum. Trakya’da başka örneği olmayan, Sezaryen Sonrası Normal Doğum yaptıran doktorumuz ve ekibini canı gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

0282 726 0 555