Hastane Tanıtımı, Hasta ve Hasta Yakını Bilgilendirme Videosu

Hasta Rehberi

Hasta veya sağlıklı, sağlık güvencesi olsun veya olmasın, durumu acil veya değil her kişinin; hastanemizde ayaktan veya yatarak hizmet alım sürecinde ihtiyacı olan her türlü bilgiyi aktarmak amacıyla sizler için Hasta Rehberi’ni oluşturduk.

Rehberimizi etkin olarak kullanabilen okuyucu, kimseye sormaksızın ihtiyacı olan sağlık hizmetlerine kolayca ulaşabilir; kurumumuz, sağlık çalışanları ve sağlık hizmetleriyle ilgili temel bilgilere sahip olabilir ve sağlık hizmeti alım sürecinde sağlık çalışanlarının kullandıkları birçok tıbbi terimin ne anlama geldiğini anlayabilecektir.

Sayın hastalarımız;

Hedefimiz odanızı tanımanızı, yerleşmenizi ve en kısa sürede rahat etmenizi sağlamaktır. Hasta Rehberi’ni kullanarak hastanemizde bulunduğunuz süre boyunca kendinizi evinizdeki gibi hissedeceğinizi umuyoruz.

 • null

  Anlaşmalı Kurumlar

  Özel Optimed Hastanesi ve Tıp Merkezlerimizin anlaşmalı olduğu firmalar, dernekler, odalar, sendikalar, bankalar ve özel sigortalar gibi birçok kurum ve kuruluşların listesini anlaşmalı kurumlar sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 • null

  Hasta Sorumlulukları

  Son dönemde hasta haklarının yanında bir de “Hasta Sorumluluğu” kavramı ortaya çıkmıştır. hastanın bir sağlık kuruluşuna başvurmadan ve başvurduktan sonraki süreçte yerine getirmesi gereken ödev ve yükümlülüklerdir diye tarif edilebilir.

 • null

  Refakatçi Kuralları

  Hastanemiz; kaliteli sağlık hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Bu çerçevede siz değerli refakatçilerimizin sağlığı ve rahatlığı bizim için önemlidir. Bu nedenle hastanemizde uygulanan kurallara uymanız önemle rica olunur.

 • null

  E-Geçmiş Olsun

  E-Geçmiş Olsun hizmetini kullanarak kurumumuzda yatarak tedavi gören yakınınıza mesaj kartı gönderebilir, geçmiş olsun dileğinde bulunabilirsiniz. Siz mesajınızı gönderin, biz yakınınıza isminizle birlikte iletelim.

 • null

  Hasta Hakları

  İnsan, sadece insan olmasından dolayı doğuştan bazı hakları kazanarak dünyaya adımını atmaktadır. Hak kavramı evrensel bir kavramdır. Kısaca hak; ‘hukuk kurallarının kişilere tanıdığı yetki’ olarak tanımlanabilir. Haklarınızı öğrenin.

 • null

  Hasta Ziyareti

  Hastanemizde tedavi görmekte olan hastalarımızın ziyaretine gelmek isteyen ziyaretçilerimizin mutlak uyması gereken kurallar olmaktadır. Kurallarımız hastamızın sağlığını ve moralini korumak amacıyla uygulanmakta ve önem verilmektedir.

 • null

  Sizi Dinliyoruz

  Hastanemizde aldığınız hizmetin kalitesini daha da yükseltmek için görüşlerinize, önerilerinize ve eleştirilerinize kulak veriyoruz. Siz değerli hastalarımıza en uygun ve hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen bizimle iletişim kurun.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH