Hekimler Buluşuyor Etkinliği: Böbrek Taşı

Tarafından gönderildi: Gülşah Gülkan Yorumlar: 0

Optimed hastanesi olarak,  kendi hekimlerimizi ve Trakya bölgesinde bulunan hekimleri bir araya getirdiğimiz, her seferinde bir başka konuyu ele aldığımız “Hekimler Buluşuyor-Konuşuyor” etkinliğinin beşincisini tamamladık .

Katılımcıları hastane başhekimimiz Op. Dr. Recep ÇALIŞKAN, Üroloji Uzmanımız Op. Dr. Hakan ÇAKICI ve Kurumsal İletişim ekibi birlikte karşıladılar. Bu kez konu: “Böbrek Taşı” idi.

Üroloji Uzmanımız Op. Dr. Hakan ÇAKICI, katılım gösteren tüm aile, işyeri, 112 hekimlerine fayda sağlayacak, onlara katkıda bulunduğumuz, aynı zamanda soru cevap şeklinde interaktif olarak devam ettiğimiz konuşma oldukça verimli ve keyifli geçti.

Katılımcılara onların bu konudaki düşüncelerini de sorup, görüşlerini aldık. Katılımcılar, Optimed Hastanesine bu tarz etkinlikleri devam ettirdiği için teşekkür ettiklerini, hatta daha uzun saatler sürmesini istediklerini dile getirdiler.

Karşılıklı fikir alış verişinde bulunduğumuz bu faydalı etkinik ile amacımız topluma daha iyi nasıl hizmet veririz bunu birlikte sorgulamak, konuşmak ve çözüm yöntemleri paylaşmak.

0282 726 0 555