İnsan Kaynakları

Başarının ilk şartının kişiye ve insan onuruna saygı olduğu ilkesi benimsenir, insan kaynağının ve bunun geliştirilmesinin kalıcı bir kurumun en değerli faktörü olduğuna inanılır.

Optimed Sağlık Grubu kurum kültürüne uygun, ilgili pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip adayların seçilmesini amaçlar. İşe alım yapılacak olan kadrolarla ilgili ilanlar yayınlanmakta, tüm adaylar objektif değerlendirmelere tabi tutularak nitelikli ve kaliteli işe alım süreci yürütülmektedir.

Açık Poziyonlar

Hastanemizin ihtiyaç duyduğu açık pozisyonlara sizde başvurabilirsiniz. Hastane ve Tıp Merkezlerimizin birçok farklı bölüm, ünite vb. yerlerinde ihtiyaç duyulan personel açıklarını takip edebilir ve pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

Eğitim & Gelişim

Eğitim ve gelişim uygulamalarımız, personelimizin yetkinliklerini arttırmak ve değişen bilgi ile mevzuatlara uyum sağlamasını kolaylaştırmak ve hızlandırmak amacıyla eğitimlerimiz, uzman eğitimcilerimiz tarafından düzenli olarak verilmektedir.

Seçme & Yerleştirme

İlgili pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip adayların seçilmesini amaçlar. İşe alım yapılacak olan kadrolarla ilgili ilanlar yayınlanmakta, tüm adaylar objektif değerlendirmelere tabi tutularak nitelikli ve kaliteli işe alım süreci yürütülmektedir.

Sosyal Haklar

Bütün Özel Optimed Hastanesi çalışanları kendilerine özel olarak sunulan yan haklardan yararlanır. Ücret, lojman, servis, yemek, sağlık hizmetlerinden yararlanma ve kreş imkanı gibi birçok fırsat değerli çalışanlarımıza sunulmaktadır.

0282 726 0 555