Kurumsal

Sağlığınız Güvende

Özel Optimed Hastanesi olarak temel ilkemiz; bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında insanlarımızın yaşam kalitesini yükselterek sağlıklı kalabilmelerine katkıda bulunmak ve sağlık sorunlarına en kısa sürede, en doğru çözümü üretmektir.

Başarı ancak; bilgili, deneyimli, güler yüzlü, samimi ve işini seven bir ekiple mümkün olmaktadır. Ekip çalışmasına olan inancımız; çağdaş teknolojinin  imkanlarını yanımıza alarak, insan sağlığında yüksek standartlara ulaşma amacımıza kolaylık sağlamaktadır.

 • null

  Hakkımızda

  Özel Optimed Hastanesi olarak temel ilkemiz; bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında insanlarımızın yaşam kalitesini yükselterek sağlıklı kalabilmelerine katkıda bulunmak ve sağlık sorunlarına en kısa sürede, en doğru çözümü üretmektir.

 • null

  Kalite Politikamız

  Kalite standartlarını uygulayıp, yaptığı gözden geçirmeler ve sürekli iyileştirmeler ile kalite konusunda lider bir kuruluş olmak. Hasta haklarına saygılı ve hasta güvenliğini ön planda tutan bir anlayış ile hastalara kaliteli ve ulaşılabilir bir sağlık hizmeti sunmak.

 • null

  Sağlık Yöneticileri

  Çalışmaların düzenlenmesinden ve yürütülmesinden, bölümlere gerekli personel, araç ve gerecin sağlanmasından, bütçenin hazırlanmasından ve hasta bakım hizmetlerinin düzenli olarak sürdürülmesinden sorumlu sağlık yöneticilerimizi tanıyın.

 • null

  Gizlilik İlkesi ve Kullanım Şartları

  Özel Optimed Hastanesi, web sitesine bildirilen isim, adres vb kişisel bilgileri yasal bir zorunluluk olmadıkça üçüncü kişi ve kurumlara açıklamaz. İstihdam ettiği yardımcı kişilerin de bu hususlara uymalarını sağlamak için elinden gelen önlemleri almaktadır.

 • null

  Basında Biz

  Özel Optimed Hastanesi olarak gerçekleştirdiğimiz operasyonlar, aramıza katılan hekimlerden, desteklediğimiz sosyal sorumluluk projelerine kadar her geçen gün büyüyen ve gelişen bir kurum olarak yerel ve ulusal basında hakkımızda yapılan haberleri görmek için bu bölümü kullanabilirsiniz.

 • null

  360° 1. Bina

  360° Sanal tur ile Özel Optimed Hastanesi 1. Binasının ön tarafı, danışma (lobi), laboratuvar ve bilgisayarlı tomografi bölüm ve ünitelerimizi 360° lik açı ile görebilir, hastanemizi sanal bir şekilde gezebilirsiniz.

 • null

  Yönetim Kurulu

  2008 yılında, Optimum; ideal ortam, en uygun durum, en iyi, en etkin, en ekonomik olan. Medikal; sağlığı korumak ve sağlığa kavuşmak için yapılan tıbbi uygulamaların tümü diyerek Optimed’in ilk adımı atan yönetim kurulumuzu tanıyın.

 • null

  Çevre Politikamız

  Özel Optimed Hastanesi; gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için tüm sağlık hizmetlerinde “Sürdürülebilir Kalkınma” ilkelerini benimsemiştir. Kuruluş değerlerimiz arasında yer alan insana ve doğaya saygılı olma ilkesi doğrultusunda güvenle ilerlemekteyiz.

 • null

  İnsan Kaynakları

  Başarının ilk şartının kişiye ve insan onuruna saygı olduğu ilkesi benimsenir, insan kaynağının ve bunun geliştirilmesinin kalıcı bir kurumun en değerli faktörü olduğuna inanılır. İş başvurularınız için bu bölümü kullanabilirsiniz.

 • null

  Kişisel Verilerin Korunması

  Hastalarımız tarafından paylaşılan her türlü kişisel veriyi hasta mahremiyetine yüksek düzeyde özen göstererek ve kişisel verilere ilişkin uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik gerekli her türlü teknik ve idari tedbiri alacak şekilde muhafaza etmekteyiz.

 • null

  Anne Dostu Hastane Politikası

  Anne adaylarını güvenli, kaliteli gebelik izlemi ve doğum hizmeti alması için gerekli tüm yasal mevzuatları yerine getirmekteyiz.

 • null

  360° 2. Bina

  360° Sanal tur ile Özel Optimed Hastanesi 2. Binasının danışma (lobi), poliklinikleri, hemşire bankolarını, hasta katlarını, oda ve suit odaları 360° lik açı ile görebilir, hastanemizi sanal bir şekilde gezebilirsiniz.

Özel Optimed Hastanesi kurumsal logo versiyonlarını indirmek için tıklayınız…

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH