İnsan Kaynakları

hastanemizde-calismak-ister-misiniz

İnsan Kaynakları

Başarının ilk şartının kişiye ve insan onuruna saygı olduğu ilkesi benimsenir, insan kaynağının ve bunun geliştirilmesinin kalıcı bir kurumun en değerli faktörü olduğuna inanılır.

Optimed Sağlık Grubu kurum kültürüne uygun, ilgili pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip adayların seçilmesini amaçlar. İşe alım yapılacak olan kadrolarla ilgili ilanlar yayınlanmakta, tüm adaylar objektif değerlendirmelere tabi tutularak nitelikli ve kaliteli işe alım süreci yürütülmektedir.

 • null

  Açık Pozisyonlar

  Hastanemizin ihtiyaç duyduğu açık pozisyonlara sizde başvurabilirsiniz. Hastane ve Tıp Merkezlerimizin birçok farklı bölüm, ünite vb. yerlerinde ihtiyaç duyulan personel açıklarını takip edebilir ve pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

 • null

  Seçme ve Yerleştirme

  İlgili pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip adayların seçilmesini amaçlar. İşe alım yapılacak olan kadrolarla ilgili ilanlar yayınlanmakta, tüm adaylar objektif değerlendirmelere tabi tutularak nitelikli ve kaliteli işe alım süreci yürütülmektedir.

 • null

  Eğitim ve Gelişim

  Eğitim ve gelişim uygulamalarımız, personelimizin yetkinliklerini artırmak ve değişen bilgi ile mevzuatlara uyum sağlamasını kolaylaştırmak ve hızlandırmak amacıyla eğitimlerimiz, uzman eğitimcilerimiz tarafından düzenli olarak verilmektedir.

 • null

  Sosyal Haklar

  ​Bütün Özel Optimed Hastanesi çalışanları kendilerine özel olarak sunulan yan haklardan yararlanır. Ücret, lojman, servis, yemek, sağlık hizmetlerinden yararlanma ve kreş imkanı gibi birçok fırsat değerli çalışanlarımıza sunulmaktadır.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH