Op. Dr. Onur KESLER Optimed kadrosunda…

Tarafından gönderildi: Gülşah Gülkan Yorumlar: 0

1978 yılında İstanbul doğumlu. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı aldı.

Aynı yıl İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi ihtisasına başladı. 2009 yılına dek devam eden uzmanlık eğitimi süresince Prof. Dr. Mehmet Mihmanlı’dan eğitim alma fırsatı buldu. Ayrıca yine bu dönemde, o yıllarda Türkiye de yeni yeni başlayan obezite cerrahisinin öncülerinden olan Prof. Dr. Halil Coşkun ile çalışma şansı yakaladı.

Mecburi hizmetini, Kahramanmaraş Yenişehir Devlet Hastanesi’nde tamamladı. Hizmet süresi içinde Endoskopi ünitesini kurdu ve pek çok meslektaşının endoskopi eğitimlerine katkıda bulundu.

Hem uzmanlık eğitimi esnasında, hem de Genel Cerrahi uzmanı olarak görev yaptığı bütün süre boyunca Laparoskopik Cerrahiye özellikle ilgi duydu. Reflü ve tümör operasyonları gibi ileri laparoskopik cerrahi alanlarında uzun süre çalıştıktan sonra İstanbul Tıp Fakültesi’nde obezite cerrahisi üzerine eğitim aldı. Geçen zaman içinde Sleeve Gastrektomi, Roux En Y Gastrik By-Pass, Mini Gastrik By-Pass gibi obezite ameliyatlarının yanında revizyon (düzeltme) ameliyatları gerçekleştirdi. Bu ay itibari ile Özel Optimed Hastanesinde Genel Cerrahi konusunda hizmet vermeye başladı.

Göreve yeni başlayan Op. Dr. Onur Kesler’e Hastane Başhekimi Op. Dr. Recep ÇALIŞKAN, Başhemşire Sevda SÜMBÜL, Hasta Hizmetleri Müdürü Ezgi Gönül ve Kurumsal İletişim ekibi ile birlikte ziyaret edip, hoş geldin çiçeğini takdim ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.

0282 726 0 555