Optimed 10 Yaşında!

Tarafından gönderildi: Gülşah Gülkan Yorumlar: 0

Özel Optimed Hastanesi olarak bundan 10 yıl önce 8 hekim arkadaşın ortaklığı ile Çerkezköy’de kurulduk. Her yıl kuruluş yıl dönümümüzü tüm ekip bir arada kutluyoruz. Bu senede Tepe Piknik alanında tüm Optimed çalışanları ve aileleri ile birlikte eğlendiğimiz, oyunlar oynadığımız bol aktiviteli bir piknikle kutladık.

10.Yıl kuruluş etkinliğimiz kapsamında düzenlenen “Optimed Aile Pikniği” mizde hastane genel müdürümüz Op. Dr. Ayhan Arslan ve hastane başhekimimiz Op. Dr. Recep Çalışkan konuşma gerçekleştirdi.

Aynı zamanda piknik kutlamasında hastanede ki çalışma sürelerinin 10. Yılı ve 5. Yılını dolduran personellerimize Plaket takdim edildi.

Op. Dr. Ayhan Arslan yaptığı konuşmada şunları söyledi; “öncelikle bu 10 yıl pikniğimize katılımlarınız için tüm Optimed ailesi bireylerine şahsım ve tüm yönetim kurulumuz adına çok teşekkür ediyorum. Özel Optimed hastanesi olarak bundan 10 yıl önce kurulurken birçok hedeflerimiz vardı ama en önemlisi hedeflerimizden biri ailemizin bir parçası olmaktan mutluluk duyacak, güler yüzle hizmet edecek ekip bütünlüğü içinde çalışacak bireylerle birlikte bu yolda devam etmekti. Başarı ancak bilgili, deneyimli, güler yüzlü, samimi ve işini seven bir ekiple olurdu ve Optimed olarak böyle bir ekibe sahip olduğumuz için şahsım ve kurumum adına şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Bu güne kadar hedeflediğimiz ve gerçekleştirdiğimiz her başarıda sizlerin payı var. Ekip çalışmasına olan inancımız, sizlerinde bu inancı yanıltmadan yanımızda yer almanız bizi bu günlere getirdi. Optimed Ailesi olarak her geçen gün birlikte büyüyor ve sağlık sektöründe insan sağlığına en yüksek kalitede hizmet vermeye devam ediyoruz. Özel Optimed hastanesi olarak Çerkezköy ve Çorlu Cerrahi Tıp Merkezi ile büyük bir aile olduk, çok yakında açılacak olan özel Optimed Kapaklı Hastanesi ile daha da büyük bir aile olacağız. Burada olan olmayan tüm yönetim kadrosuna, hekimlerimize, sağlık çalışanlarımıza ve personelimize teşekkürlerimi şahsım ve kurumumuz adına sunarım.” dedi.

Başhekim Op. Dr. Recep Çalışkan; “Özel Optimed Hastanesi olarak ilk hizmete girdiğimiz yıldan bu yana hedeflerimiz doğrultusunda büyüyerek bölgemiz insanlarına olduğu gibi yurt içi ve yurt dışına en iyi şekilde sağlık hizmeti verme hedefimizi gerçekleştirdik. Bu konuda gerek hekimlerimiz gerek sağlık personelimiz ve gerek hastane çalışanlarımızın özverili çalışmasının bunda katkıları büyük ve bu nedenle Özel Optimed Çerkezköy hastanemiz ve Özel Optimed Çorlu Cerrahi Tıp merkezimiz bünyesinde görev yapan doktorlarımıza, sağlık personelimize ve tüm bu kuruluşlarımızda görev yapan personellerimize kurumum adına özverili çalışmaları için çok teşekkür ediyorum” dedi ve herkese bol bol eğlenilelim, dinlenelim. İyi ki varsınız, iyi ki geldiniz diyerek sözlerini tamamladı.

10.Yıl kutlama pikniğimizde çeşitli oyunlar, aktiviteler, yarışmalar, illüzyon gösterileri düzenlendi.

Konuşmaların bitmesi, yemek servisinin tamamlanmasının hemen ardından bütün eğlence başlatıldı. Halat çekme, top toplama ve çuval yarışmaları gerçekleştirildi. Çuval yarışmasında ekibiyle bir bütün olduğunu daima hissettiren Optimed Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Ayhan Arslan, Optimed Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Recep Çalışkan’da yer alarak bunu bir kez daha gösterdiler. Yöneticilerinin oyunlarda yer alması biz hastane çalışanlarını mutlu etti, hep birlikte yöneticilerimizi tezahüratlarımızla destekledik, eğlenceye eğlence kattık.. 10. yıl kuruluş etkinliği kapsamında düzenlenen bu piknikte gün boyu aktivitelerin yanı sıra, canlı müzik ve DJ eşliğinde ki müziklerle halaylar, karşılamalarda oynadık. Gün sonunda da Optimed ailesi fertleri olarak doyasıya eğlenmiş olmanın mutluluğu ve iyi bir gün geçirmenin keyfi ile evlerimize döndük.

0282 726 0 555