OPTİMED DOĞUM OKULU 15’i sınıfa sertifika…

Tarafından gönderildi: Gülşah Gülkan Yorumlar: 0

Özel Optimed Hastanesi olarak her ay bir sınıf açmak üzere anne – baba adaylarına “doğuma hazırlık” eğitimlerini Optimed Doğum Okulumuzda vermeye devam ediyoruz.

15.’sini düzenlediğimiz Doğuma Hazırlık eğitimimizi de katılımcı anne baba adaylarımız ile tamamladık.

Katılımcılarımızın eğitime geldiklerinde akıllarında birçok soru ve korkuları vardı, her biri kendi durumunu paylaşarak eğitim veren uzmanlarımızdan yanıtlarını alarak, daha rahat ve kolay bir doğuma hazır şekilde eğitimlerini tamamladılar.

4 hafta süren eğitimimizin son haftasında, katılımcı anne baba adaylarına “Teşekkür Sertifikası” verdik.

Şimdi 16. Sınıfımız için hazırlanıyoruz. Siz de “Neden doğum okuluna gidilmeli?” diyorsanız, kayıt bıraktırmanızı ve bu soru başta olmak üzere doğum, hamilelik konusundaki tüm sorularınızın yanıtlarını almanız için Optimed Doğum Okuluna bekliyoruz.

Eğitimlerimize hastanemiz uzmanlarından Kadın Doğum Uzman Hekimi (Ekip Lideri)  Op. Dr. Nevzat KOÇ, Anestezi Uzman Hekimi- Uzm. Dr. Yaşar PALA, Ebe Seher ELİBOL, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hekimi-Uzm. Dr Veysel ÖZ, Psikolog Aslı Çağla ÇAKICI, Beslenme ve Diyetetik Sinem KAYA, Ebe Kübra OCAK ve Ebe Kezban KAYA katılım gösteriyorlar.

16.’ı Sınıf için kayıt bırakmak isteyenler 0282 726 0 555 numarayı arayarak ya da hastanemiz Kurumsal Pazarlama bölümüne gelerek “isim ve telefon numarası” bırakarak kayıt olabilirler. Yeni sınıf için ön kayıtlarımız başlamıştır.

 

 

0282 726 0 555