Optimed Doğum Okulu eğitimlerimiz devam ediyor…

Tarafından gönderildi: Gülşah Gülkan Yorumlar: 0

Geçtiğimiz haftalarda 13. Ve 14. Doğum okulu eğitimlerini tamamladık ve 15. Doğum Okulu Eğitimleri için hazırlıklara başladık

Doğum Okulunu nedir, amacı ne?

Doğum Okulu eğitimleri ile çok daha bilinçli, farkındalığı yüksek anne baba adayı olmanızı sağlıyor, bir yandan da daha kolay, rahat ve mutlu bir doğum yapabilmeniz için çabalıyoruz.

Bu eğitimlerde, öncelikle kendiniz gibi kafası karışık, korkuları olan, çevresinden duydukları ile bir sürü sorularla baş başa kalan diğer anne baba adayları ile tanışıyor, kaynaşıyor ve yalnız olmadığınızı anlıyorsunuz. Ardından hamilelik sürecinden, yeni doğan bakımına kadar olan tüm süreç için konunun uzmanlarından bilgiler almanızı ve merak ettiklerinizi sormanızı sağlıyoruz.

Ayrıca doğum anı, sancılanma vs gibi süreçleri de canlandırmalar yaparak eğlenceli bir şekilde gösteriyoruz.

4 hafta süren bu eğitimlerde anne baba adayları eğitim sonunda katılım sertifikası almakla birlikte, kafalarında ki soru işaretlerine yanıtlar bulmuş olarak ve çok daha kolay bir doğum yapma inancı ile hamilelik süreçlerine devam ediyorlar.

Eğitim veren uzmanlarımız:

  1. Kadın Doğum Uzman Hekimi (Ekip Lideri) Dr. Nevzat KOÇ
  2. Anestezi Uzman Hekimi- Dr. Yaşar PALA
  3. Ebe Seher ELİBOL
  4. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hekimi- Dr. Veysel ÖZ
  5. Psikolog Aslı Çağla DÖNER
  6. Ebe Özge YILMAZ
  7. Ebe Kezban KAYA

15.’isi gerçekleşecek olan Optimed Doğum Okulu ücretsiz eğitimlerine katılmak için 02827260555 numaradan arayarak, hastanede Halkla İlişkiler bölümüne başvurarak ya da Optimed Sosyal Medya hesaplarından mesaj atarak kayıt bırakabilirsiniz.

0282 726 0 555