Optimed, Gümülcine ve İskeçe’den gelen doktor heyeti ağırladı!

Tarafından gönderildi: Gülşah Gülkan Yorumlar: 0


Özel Optimed Hastanesi, Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen sağlık turizmi projeleri kapsamında Gümülcine ve İskeçe’den gelen doktor heyetini hastanelerinde Pazar Kahvaltısı eşliğinde misafir ederek, ardından tüm hastaneyi gezdiler.

Misafirleri kapıdan itibaren Hastane Genel Müdürümüz Op. Dr. Ayhan Arslan, Başhekimimiz Op. Dr. Recep Çalışkan, Başhemşiremiz Sevda Sümbül, Kurumsal İletişim Ekibimiz Nagihan Aktaş ve Nuran Başyurt karşıladı. 

Kahvaltıya başlamadan hemen önce Hastane Başhekimimiz Op. Dr. Recep Çalışkan kısa bir hoş geldin konuşması yaparak hastane ile ilgili sayıları da paylaştı, kaç hastaya bakıldı, kaç yıllık bir kurum, yatak kapasitesi gibi…

Gelen hekim heyeti ile hastane hekimlerimiz ve yönetim kadromuz tek tek ilgilendi. Sorulan sorulara cevaplar verildi, hastanenin tüm bölümleri, poliklinikler de dahil olmak üzere gezdirildi. Yapılan işlemler anlatıldı, yenilenen alanların neden yenilendiği ve neler kattığı bilgisi paylaşıldı.


Kahvaltı boyunca karşılama ekibine ek olarak, Kalp Damar Cerrahi Uzmanımız Doç. Dr. Mehmet Güzeloğlu, Çocuk Cerrahisi Uzmanımız Op. Dr. Mehmet Yasin Mecdel ve Genel Cerrahi Uzmanımız Op. Dr. İsa Kaman eşlik ettiler.

Bu güzel ve verimli geçen Pazar Kahvaltısının ardından misafirlerimizi yolcu ederek, güzel projeleri için Trakya Kalkınma Ajansı ve tüm ekibine teşekkürlerimizi ilettik.

0282 726 0 555