Optimed: Hekimlerin Sağlığı Güvende!

Tarafından gönderildi: Gülşah Gülkan Yorumlar: 0

Sponsorluğunu OPTİMED’in gerçekleştirdiği bölgedeki hekimlerin bir araya gelmesi, tanışması ve kaynaşması adına 6 Mayıs Cumartesi günü Tabip Odasının ev sahipliğinde “Doktorlarımızın Sağlığı Güvende” yemeğini organize etti. Bölgedeki hekimlerin ve basın mensuplarının da katıldığı bu gecede misafirleri en iyi şekilde ağırladılar.

Yemekte konuklara hoş geldin konuşmaları gerçekleşti. Katılım oldukça iyiydi. Konuşmacılar olarak Tekirdağ Tabipler Odası Başkanı Gökhan Gözde, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanı Kürşad Koparan, İrmet Hastanesi Başhekimi Dr. Hakkı Burç Baykara ve son olarak ta Optimed Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Ayhan Arslan yer aldı.

Konuşmalar genel olarak katılımcılara hoş geldin konuşması ve Tabip Odasına, Optimed’e teşekkür şeklinde ilerledi.

Dr. Ayhan Arslan son konuşmacı olarak bölgemizde sağlık sektörünün nerelere geldiğini, nasıl hızla büyüdüklerini rakamlarla anlattı.  Özel ve kamu hastaneleri olarak nasıl hizmetler verildiğinden bahsettikten sonra Optimed Hastanesi olarak kurulduğu günden bugüne büyüme oranlarını, hasta sadakatinin Optimed için önemini ve yeni gelişmeleri aktardı.

Optimed Hastanesinin Kardiyoloji Bölümü ile uyumlu şekilde çalışacak olan Kalp Damar Cerrahisi bölümünün kurulduğu bilgisini de basınla paylaşarak artık bölgemizin “kalp sağlığı güvende” dedi.

Ayhan Arslan; 2015 yılında Optimed hastanesi olarak “Yılın En Başarılı Sağlık Girişimcisi” ödülüne Türkiye çapında yapılan değerlendirmede zincir hastaneler ve çeşitli yerel grupların içerisinden sıyrılarak layık görülmenin gururunu tekrar dile getirdi ve hedefimiz 2017 ve sonrasında sağlık sektöründe birçok ödülle yola devam etmek dedi.

Tüm bu ödüllerin asıl sahipleri Optimed Hastanesinin bütünlük içinde çalışan ekip arkadaşlarının olduğunu dile getirerek, hekim ortaklara, hastanede görev yapan hekimlere, her türlü hizmette görevli olan personeli de unutmayarak teşekkürlerini sundu.

Yemekte hekimler ve eşleri birbirleri ile tanışıp, kaynaştılar, aynı branşlarda farklı hastaneden hekimler hoş sohbetler eşliğinde geceyi tamamladılar. Sağlık sektörünün kanatsız melekleri hekimlerimiz ve eşleri bu güzel gecede eğlendiler.

Basın Mensupları da aynı şekilde geceye katılarak toplumu bilgilendirmeye devam edip bir yandan da bunca zaman destek verdikleri Optimed Hastanesi yönetimi ile de güzel bir gece geçirdiler.

0282 726 0 555