Optimed Sağlık Grubu Muhtarla İftarda Bir Araya Geldi

Tarafından gönderildi: Samet ALACA Yorumlar: 0

Optimed Sağlık Grubu, muhtarlarla iftar yemeğinde bir araya geldi

Optimed Sağlık Grubu Genel Müdürü Op. Dr. Ayhan Arslan, Optimed Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri Op. Dr. Recep Çalışkan ile Op. Dr. Nevzat Koç ve her iki şubenin sağlık yöneticilerinin ev sahipliğinde gerçekleşen yemekte civar köy ve mahallelerdeki çok sayıda muhtar yemeğe katılım gösterdi.

Optimed Sağlık Grubu Genel Müdürü Op. Dr. Ayhan Arslan yaptığı konuşmada; “

Geleneksel olarak sizlerle gerçekleştirdiğimiz iftar yemeklerimizi de bu sene tekrar gerçekleştirerek keyifli sofralarda buluşmanın heyecanı bizim için başka.

Optimed Sağlık Grubu olarak Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi, Özel Optimed International Çorlu Hastanesi ve Tıp Merkezimiz ile birlikte bölgemizde “Sağlığınız Güvende” demeye devam ediyoruz.

Sağlık sektöründe yıllara dayanan tecrübemiz, alanında uzman hekimlerimiz ve güler yüzlü sağlık ekibimizle çok yakın zamanda Çerkezköy şubemizde Onkoloji ve Nükleer Tıp bölümlerimizle sizlere hizmet vereceğimiz ve daha çok hastamıza şifa kapısı olacağımız bir sürecin başlamaya çok yakın olduğunun müjdesini vermek isterim.

Optimed Sağlık Grubu olarak, kurulduğumuz günden itibaren, bölgemizin referans gösterilen, güvenilen, tercih edilen, uluslararası standartlarda hizmet sunan sağlık kurumları olma isteğimiz, sürekli artarak devam ediyor.

Bu kapsamda 1 yılını henüz tamamlamış olan Çorlu’daki International hastanemiz Amerikan Akreditasyon kuruluşu olan AACI tarafından yerinde ve yoğun olarak denetlenerek Trakya’nın ilk AACI belgesini alan kuruluşu oldu. Bundan dolayı gururluyuz.

Şubat ayında yaşadığımız deprem felaketinden dolayı bu yıl ramazanı buruk yaşıyoruz ve bayrama da buruk gireceğiz. Deprem bölgesinde çok ağır tabloların yaşandığını hepimiz gördük. Sağlık kuruluşlarının afet dönemlerinde çok önemli olduğuna ve böyle bir durumda ayakta kalabilmelerinin ne kadar önemli olduğuna hep birlikte şahit olduk. Böyle bir felaketin bir daha yaşanmamasını diliyoruz.

Biz Optimed ailesi olarak sofraların kalabalıklaştıkça güzelleştiğine inananlardanız. Hep bir arada olalım, eksilmeyelim. Değerli muhtarlarımızı bu akşam bu sofrada ağırlamak bizim için onurdur.
’’ dedi.

Muhtarların, Optimed Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri, yöneticileri ve sağlık çalışanlarıyla bir araya geldiği yemek keyifli sohbetlerin ardından iftar duası ile son buldu.

Sosyal Medyada Haber İçeriği

0282 726 0 555