Optimed’in Şubat ayı kurumsal ziyaretleri…

Tarafından gönderildi: Gülşah Gülkan Yorumlar: 0

Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasına “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulunduk.

Hastane Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan ve Kurumsal İletişim ekibi Nagihan Aktaş, Metin Demirtaş ile birlikte Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkan Mustafa As’’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerimizi paylaştık. Optimed’in bu ziyaretinden memnun olduğunu belirten Sayın As, hastanenin gelişiminden, eklenen yeni branşlardan bahsederek, özellikle Kalp ve Damar Cerrahisi bölümünün açılmasından dolayı da ayrıca mutlu olduklarını dile getirerek, ziyaretleri için tekrar tekrar teşekkür etti.

 

Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odasına “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulunduk.

Hastane Başhekimimiz Op. Dr. Recep Çalışkan ve Kurumsal İletişim ekibi Nagihan Aktaş, Metin Demirtaş ile birlikte Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Ali Bozdağ’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerimizi paylaştık. Optimed’in bu ziyaretinden memnun olduğunu belirten Sayın Bozdağ, hastanenin gelişiminden, eklenen yeni branşlardan bahsederek, özellikle Kalp ve Damar Cerrahisi bölümünün açılmasından dolayı da ayrıca mutlu olduklarını dile getirerek, ziyaretleri için tekrar tekrar teşekkür etti.

Özel Optimed Hastanesi olarak, Kurumsal İletişim ekibimiz Nagihan Aktaş ve Metin Demirtaş ile birlikte Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Sn. Funda Serfici’yi ziyaret ettik.

Özel Optimed Hastanesi olarak, Çerkezköy Gaziler Derneğini Kurumsal İletişim ekibimiz ile birlikte ziyaret ettik.

Özel Optimed Hastanesi olarak, hastane başhekimimiz Op. Dr. Recep Çalışkan ve hastane temsilcilerimiz ile birlikte 3M San. ve Tic. A. Ş İnsan Kaynakları Yöneticileri Sn. Cengiz Memiş ve Sn. Engin Çaylak’ı ziyaret ettik.

Özel Optimed Hastanesi olarak, 26 Ocak Dünya Gümrük Günü sebebi ile, Çerkezköy Gümrük Müdürü Sn. Lütfü Tayfur’u ziyaret ettik, ayrıca tüm gümrük çalışanlarının gününü de buradan kutluyoruz.

Özel Optimed Hastanesi olarak, Türk Metal – İş Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Sn. Murat Koçak’ı ziyaret ettik.

0282 726 0 555