Özel Optimed Kapaklı Hastanesinin temelini attık!

Tarafından gönderildi: Gülşah Gülkan Yorumlar: 0

Özel Optimed Hastanesi, Kapaklı’da büyük bir eksiklik olarak göze çarpan, sağlık sektörüne çözüm oluyor. İlçenin dermanı olacak olan özel hastanenin temeli dün saat 19:00’da büyük bir törenle atıldı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’da törene katılım gösterdi ve konuşmasını gerçekleştirdi. Özel Optimed Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Ayhan Arslan’da konuklara hoş geldin konuşmasının ardından, hastanenin detaylarını, bu yola nasıl çıktıklarını anlattı.Kapaklı Belediyesi Başkan Vekili Kemal Kenar, CHP Kapaklı İlçe Başkanı Kenan Seçkin, MHP Kapaklı İlçe Başkanı İsmail Türker, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, Çerkezköy Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As, Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak, mahalle muhtarları, Optimed Hastanesi yönetici ve doktorları ve inşaatın yapım işini üstlenen Altaş yapının sahibi Alaattin Taşdemir katıldı.

Yüklenici firma sahibi Alaattin Taşdemir, “Hastanemiz 8 bin 500 metrekare kapalı alanı 120 yataklıdır. Projemizi 2018 yılı sonunda bitirmeyi hedefliyoruz. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Temel atma törenimize çelenk gönderip yanımızda olan Sare İnşaat Mehmet Karagöz, Çınar İnşaat Hacı Yavuz & İshak Yavuz, Ünal Sigorta, Akbank T.A.Ş. Kapaklı, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Hasacarlar İnşaat Hasan Acar, Mandalı Gıda, Büyük Yoncalı Spor Kulubü Başkan Yalçın Özçevik, Howthorn Suites By Wyndham, Çınar Sağlık LTD.ŞTİ, Asdem Yapı LTD. ŞTİ., Çerkezköy Belediye Başkanı Sayın Vahap Akay, Türkiye Sakatlar Derneği Kapaklı Şubesi, Artı Yapı, Samsun Alaçamlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Aesthetic Med Grup Duygu Yazıcı, Kapaklı Site Spor Kulubü, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Albayrak’a teşekkür ederiz.

Törenimize kendisi katılamadığı için gönderdiği telgraf ile eşlik eden Tekirdağ Millet Vekili Candan Yüceer’e bu güzel mesajı için teşekkür ederiz.

Candan Yüceer: “TBMM GENEL KURUL ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEMEL ATMA TÖRENİNDE YANINIZDA OLAMIYORUM. HAYIRLI UĞURLU OLMASINI DİLER SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNARIM.”

 

0282 726 0 555