Postaya Düşenler: Prematüre annelerinden mektup var!

Tarafından gönderildi: Gülşah Gülkan Yorumlar: 0

Özel Optimed Hastanesi olarak gerçekleştirdiğimiz 17 Kasım Dünya Prematüre Günü etkinliğine katılan mucize bebeklerimizin aileleri günün anlam ve önemi için duygularını anlatan mektuplar yazdılar.

Aşkın Ailesi: Dünyanın en güzel şeyi annelik duygusu… Canım meleklerimle tattım. Evet zorlukları var ama çok güzel bir şey… Allah onlara hayırlı, sağlıklı bir ömür nasip etsin. Başta doktorlarımız olmak üzere bütün hastane çalışanlarının ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürü borç biliyoruz. Adınız gibi GÜVEN veriyorsunuz. Teşekkürler. (Ebrar-Esma Aşkın) 

Saygı Ailesi: Böyle bir günde bizleri de unutmadığınız için çok teşekkür ederim. Onur ve Mert ile birlikte güzel bir gün geçirdik. Katkısı olan tüm çalışanlarınıza sonsuz teşekkür ederim. Böyle güzel günlerde tekrar görüşmek umudu ile. (Reyhan Saygı) 

Tuz Ailesi: Sevgili Optimed Ailesine; Bu zorlu süreçte yanımızda olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Varlığınız bize güç verdi. Ailemizden biri oldunuz. Sizleri çok seviyoruz. (İnanç – Kıvanç Tuz) 

Ege Girgin Ailesi: Prematüre anne olmak gurur verici. Bu mutlu günde burada olmak güzel. 2,5 aylık sürecin ardından ne mutlu çok teşekkür ederiz.

Akdemir Ailesi: Çok Sevgili, Saygıdeğer Optimed çalışanları. Göstermiş olduğunuz ilgilerinizden çok memnunuz. Bebeklerimizin büyümesinden önce Allah sonra sizlerin sayesinde bugünlere geldik. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Sibel Akdemir ( Zeynep – Merve’nin Annesi) 

Boz Ailesi: Önce Optimed çalışanlarına, Başhekimden, doktorlarımızdan, hemşirelerimize sonsuz teşekkür eder, saygılarımı sunarım. Dünya tatlısı bir evladı sağlıklı bana teslim ettiğiniz için sonsuz teşekkür ederim. Allah sizlerin de ne umudu varsa versin. Sizler de sevdiklerinizle mutlu, huzurlu, sağlıklı yaşamayı temenni ederim. (Umut Boz hepinizin ellerinden öperim) 

Yıldırım Ailesi: Sevgili Optimed çalışanları, hocalarım, hemşire ablalarım, benim dünyaya gelmemde emeği geçen Optimed Hastanesi çalışan değerli, ablalarım, abilerim hepinize ayrı ayrı ne kadar teşekkür etsem az kalır. 17 Kasım Dünya Prematüre bebekler gününde bizleri unutmadığınız için hepinize teşekkür ederim. (Azra Yıldırım) 

Güner Ailesi: Bizlere ve bebeğimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. (Güneş Aysa Güner) 

İsimsiz kahraman: Bu güzel günde böyle güzel bizi ağırladığınız için teşekkür ederim. Yoğun Bakım sürecinde çok zorluklar çektik ama hiçbir zaman aklıma kötü şeyler gelmedi. Allah’ın izni ile sonumuz güzel oldu inşallah. Sevgilerimle. 

Göksu Ailesi: Bu güzel günden dolayı hepinize teşekkür ederim. Bizi böyle güzel ağırladığınız için teşekkür ederiz hepinize. Prematüre olan bebeğim sizin ve Allah’ın sayesinde yaşıyor. Benim kucağıma sapa sağlam verdiğiniz için Yoğun Bakımdaki kızlara ve doktorlara teşekkür ederim. (Belinay Su Göksu) 

 

0282 726 0 555