”Yeni Normal” süreçte hastanemizde yapılan uygulamalar

COVID 19 SÜRECİNDE ÖZEL OPTİMED HASTANESİ
Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve oradan tüm dünyaya yayılan, Mart ayından itibaren de ülkemizde yoğun bir şekilde etkisini sürdüren ve sosyal hayatımıza ‘’mesafe’’ getiren Koronavirüs, faaliyet gösteren birçok kurumda olduğu gibi karantina döneminden sonra hastanemizde de 1 Haziran itibari ile başlayan ‘‘yeni normal’’e geçiş sürecini beraberinde getirdi.

Optimed, hava yoluyla sağlık hizmetine devam ediyor…

Özel Optimed Hastanesi dün akşam saatlerine doğru, İstanbul’da bir hastanede tedavi gören, 68 yaşındaki akciğer kanseri erkek hastayı ailesinin de tercihi ile 112 Acil Helikopter Ambulansla transferini sağladı. Sevk edilen edilen hastanın, yetişkin yoğun bakım ünitesinde tedavisine başlandı.

Hastane başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan, Yoğun Bakım Doktoru Zeynep Aras ve Başhemşire Sevda Sümbül başta olmak üzere hastayı yoğun bakım ekibi karşıladılar.

Başarı ekip işidir, iyi ki sizler gibi ekip arkadaşları ile çalışıyoruz!

Hastane Genel Müdürümüz Op. Dr. Ayhan Arslan ve Başhekimiz Op. Dr. Recep Çalışkan, denetim sonucunda, emek veren personeli tebrik ederek, bu işi hakkıyla yaptıkları için ne kadar gurur duyduklarını ifade ettiler.

Optimed ailesi olarak, Aralık ayının ikinci haftasında geçirmiş olduğumuz SKS (Sağlıkta Kalite Standartları) Denetiminden, aldığımız başarılı puanı, arka planda görünmeyen tüm gizli kahramanlarımız ile birlikte kutlama yaparak taçlandırdık.

11.si düzenlenen PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresinde yerimizi aldık.

Kurumsal İletişim, İnsan Kaynakları Yöneticimiz ve Genel Müdürümüz ile birlikte 11.si düzenlenen PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresinde yerimizi aldık.

Özel Optimed Hastanesi olarak, bu yıl 11.’si düzenlene PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresinde yer alırken, hastane genel müdürümüz Op. Dr. Ayhan Arslan, İnsan Kaynakları yöneticimiz Melek Tan ve Kurumsal İletişim Uzmanlarımız Metin Demirtaş ve Nagihan Aktaş eşlik etti.

Belediye Ziyaretlerimiz…

Özel Optimed Hastanesi olarak, hastane Genel Müdürümüz Op. Dr. Ayhan Arslan, Başhekimimiz Op. Dr. Recep Çalışkan ve Kurumsal İletişim Uzmanlarımız Nagihan Aktaş, Metin Demirtaş ile birlikte, seçim sonrası Çerkezköy Belediye Başkanı Sn. Vahap Akay’ı, Kapaklı Belediyesi Sn. Mustafa Çetin’i, Saray Belediyesi Sn. Özgen Erkiş’i, Vize Belediyesi Sn. Ercan Özalp’i, Ergene Belediyesi Sn. Rasim Yüksel’i ve Çakıllı Belediyesi Sn.

Çerkezköy Satranç Turnuvasında Sağlık Sponsoru olduk.

Özel Optimed Hastanesi olarak, her yıl geleneksel olarak yapılan satranç turnuvasının bu sene düzenlenen 8.’si için sağlık sponsoru olduk.

Optimed Hastanesi Kurumsal İletişim ve sağlık ekibimiz turnuva boyunca sporculara destek için alanda yer aldılar.

Turnuva sürecinde Çerkezköy Belediye Başkanı Sayın Vahap Akay Optimed Hastanesi ekibini ziyaret ederek,

Doğum Okulu, 20.’i sınıf katılımcıların sertifikalarını da verdi…

Optimed Doğum Okulumuz hızla devam ediyor…

Her ay düzenli olarak Doğuma Hazırlık Eğitimlerini düzenleyen, katılımcı anne baba adayları ile birlikte öğrenen, öğreten Doğum Okulu Eğitim ekibi ile bu ay da 20’i sınıfımızı tamamladık.

Anne ve baba adayları ile çok keyifli bir eğitim geçiren, doğum okulu uzmanlarımız; bilinçli anne baba adayları görmek geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor,

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH