Hastanemiz İç Hastalıkları Uzmanı Uz. Dr. İrfan Aydın’a muayene olan ve hayatı tamamen değişen hastamız Metin Gökdeniz anlatıyor

‘’2017 yılı Nisan ayında boynumdaki şişlikten dolayı birçok sağlık kurumuna müracaat ettim. Boynumdaki şişlik hala devam ediyordu ve bana rahatsızlık veriyordu ve hatta boynumdaki şişlik yüzüme doğru yayılmaya başlamıştı. 2017 yılı Temmuz ayında Özel Optimed Hastanesi’nde Uz. Dr. İrfan Aydın’a muayene oldum. Ultrason çektirmemi istedi. Sonucunu inceledikten sonra beni İstanbul’a yönlendirdi. Hocanın yönlendirmesinin ardından Acıbadem Altunizade’ye gittim.

Muhtena Gürler: Şimdi kalbim çok rahat!

Özel Optimed Hastanesi, Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı, Doç. Dr. Gündüz Yümün’ün ameliyat ettiği hastalarından Muhtena Gürler anlatıyor… 

52 yaşında, kadın hastamız Muhtena Gürler ilk olarak, 1996 yılında rahatsızlanmış ve ilk ameliyatını olmuştur.  Hastanemiz Kardiyoloji Uzmanlarından Ekrem Coşkun Pınar’ın yıllardır kontrol hastası olarak devam etmiş ve son gelişinde yürüyememe,

Metin Beyazkurt: Optimed Hastanesine teşekkür ederiz, Mustafa Hocam’dan Allah razı olsun!

Sağlık çalışanı Metin Beyazkurt’un eşi Bahar Beyazkurt şiddetli bel ağrısı şikayetleri üzerine hastanemize başvurarak, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Uz. Dr. Mustafa Yıldız’a randevu alıyorlar. Hasta uzun zamandır bel ağrısı çekiyor ve birçok yere gitmesine rağmen bir türlü çözüm bulunamıyor. Hasta Bahar Hanımın eşi Metin Bey, Doktorumuz Mustafa Bey’e daha ilk geldikleri an itibari ile yapılan tetkiklerden ve verilen tedaviden çok memnun kaldıklarını,

Postaya Düşenler: Bedeniniz ağırlaştıkça ruhunuzda ağırlaşıyor!

Aylar öncesi olmasına rağmen hissettiklerim, düşündüklerim, kaygılarım dün gibi aklımda. 115 kilo bir adam vardı o gün, kilosuyla yüzleşmekten korkan, tartılmadıkça kilosunu yok sayan. Bir hafta öncesinde ani bir kararla ve arkadaşım vasıtasıyla Sinem Hocamla tanıştığım gün bu kadar mutlu ve umutlu değildim.

Hayat felsefem; kötü düşüneyim ki iyi sonuçlanırsa mutluluk seviyem en üst noktaya ulaşsın.

Postaya Düşenler: Prematüre annelerinden mektup var!

Özel Optimed Hastanesi olarak gerçekleştirdiğimiz 17 Kasım Dünya Prematüre Günü etkinliğine katılan mucize bebeklerimizin aileleri günün anlam ve önemi için duygularını anlatan mektuplar yazdılar.

Aşkın Ailesi: Dünyanın en güzel şeyi annelik duygusu… Canım meleklerimle tattım. Evet zorlukları var ama çok güzel bir şey… Allah onlara hayırlı, sağlıklı bir ömür nasip etsin. Başta doktorlarımız olmak üzere bütün hastane çalışanlarının ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürü borç biliyoruz.

Çaresiz değilsiniz! Çare sizsiniz!

2016 yılında tüp mide ameliyatı olan hastamız Tuğçe Aybek ile kilolu olduğu süreci, yaşadığı hastalıkları, tüp mide ameliyatı sonrası değişen hayatını konuştuk.

Tuğçe Aybek: “1 yılda 105 kilo 54 beden ile girdiğim Optimed hastanesinde, 52 kilo 36 beden bir prenses olarak çıktım!”

Tuğçe Hanım kaç yaşındasınız, mesleğiniz nedir?

41 yaşındayım,

Koroner Bypass ameliyatı olan hasta Sabri Serter konuştu!

DEDE KALBİNİ BIRAKMA!

Optimed’in yeni kurulan Kalp ve Damar Cerrahisi merkezinin ameliyatlarından biri olan “Koroner Bypass” ameliyatını gerçekleştirdiği 55 yaşında ki hastası, Sabri Serter geçirdiği kalp ameliyatı sonrası hastaneye geliş hikayesini anlattı.

Sabri Serter, 55 yaşında, göğüs ağrısı ve nefes darlığı şikayetleri ile hastanemize geldi. Kalp krizi geçirdiği anlaşıldı, anjiyosu yapıldı ve anjiyo sonrası Koroner Bypass ameliyatı olması gerektiği tespit edildi.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH