324 Çocuk Optimed’de sünnet oldu, Vahap Akay’dan çocuklara ziyaret…

Çerkezköy Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi ve dar gelirli ailelerin çocuklarına yönelik her yıl düzenlenen ve bu yıl 6.’sı yapılan Sünnet Şöleni kapsamında Çerkezköy Belediyesi’ne başvuran toplam 324 çocuğun sünnetleri Özel Optimed Hastanesi’nde ücretsiz olarak yapıldı.

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Belediyesi ve Özel Optimed Hastanesi işbirliği ile gerçekleştirilen sünnetler ile erkekliğe ilk adımlarını atan çocuklarımızı hastanede ziyaret etti.

23 Nisan Resim Yarışması “Yaşasın Doktorumuz, Hepimiz Sağlıklıyız” na ev sahipliği yaptık.

Çocuklarımıza doktor, hastane korkularını yenmeleri, meslek tanıtıma katkı sağlamak, hekimlik mesleğini sevdirmek ve sağlığın insan hayatındaki önemini vurgulamak amacı ile Çerkezköy tüm okullar genelinde “Yaşasın Doktorumuz, Hepimiz Sağlıklıyız” konseptli resim yarışması düzenlendi.

Resim yarışmasında, çocuklarımızın özgüvenlerine katkıda bulunmak ve kendilerini ifade etmeleri için fırsat yaratıldı. Katılım yapan öğrencilerin resimleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Jüri Üyeleri tarafından derecelendirildi.

Trakya Çölyak ve Sağlıklı Yaşam Derneği ile Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirdik.

Özel Optimed Hastanesi olarak, Genel Cerrahi Uzmanımız Op. Dr. Hakan Sunal ve Beslenme ve Diyet Uzmanımız Dyt. Tuğçe Emiroğlu ile ÇÖLYAK hakkında konuştuk, katılımcılarımızın sorularını yanıtladık.

Çorlu Optimed Tıp Merkezi doktorlarımızdan, Genel Cerrahi Uzmanımız Op.Dr. Hakan SUNAL ve yine Çorlu Optimed Tıp Merkezi Beslenme ve Diyet Uzmanı Dyt.Tuğçe Emiroğlu eşliğinde, ÇÖLYAK ile ilgili sunumlar yapıldı,

Çerkezköy Kreş ve Gündüz Bakım evinde el yıkama eğitimi

Özel Optimed Hastanesi olarak, eğitim hemşiremiz Ece Nur Topçu ile birlikte, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çerkezköy Kreş ve Gündüz Bakım evinde çocuklarla el yıkama, diş fırçalama konusunun önemini anlattık ve onlarla bu önemli iki konuyu oyunlar şeklinde işledik. Hem eğlendiler hem öğrendiler.

Kapaklı Belediyesi toplu sünnet töreninde ev sahibi olduk!

Kapaklı Belediyesinin toplu sünnet törenine ev sahipliği yaptık. Çocuklarımızı delikanlılığın ilk adımlarında Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ve Basın Mensupları ile birlikte ağırladık.

Sayın Mandalı’ya ziyaret esnasında hastanemiz İşletme Direktör Yard. Süleyman Serkan Yılmaz, Hasta Hakları Sorumlusu ve Kurumsal İletişim ekibi eşlik etti .

Tüm çocuklarla tek tek ilgilenen Sayın Mandalı’ya ve çocukların sünnetini gerçekleştiren hastanemiz doktorlarından Çocuk Cerrahisi Uzmanı Op.

Optimed Ailesi olarak her zaman Gazilerin yanındayız!

Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde teröristlerle girilen ve 2 Mehmetçiğin şehit düştüğü çatışmada 5 asker yaralandı. Yaralanan 5 askerden biri olan ve gazilik unvanı alan Çerkezköylü Uzman Çavuş Nurullah Cici, hastanemizde tedavi edildi.

Gazimiz yaralandığı çatışmada 2 askerin şehit düştüğünü söylerken ”keşke ben de gitseydim” dedi.

Muayene sonrası, Gazi askerimizin ailesi ve Çerkezköy İlçe Jandarma Komutanlığı hastanemizi ziyaret etti.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH