Saray Festivalinde sporcuların yanındaydık!

Tarafından gönderildi: Gülşah Gülkan Yorumlar: 0

Saray Belediyesinin düzenlediği 12. Uluslararası Saray Kültür, Sanat ve Barış Festivalinde tüm festival boyunca sporcular başta olmak üzere festivale katılan tüm katılımcıların yanında olduk.

Festival boyunca yapılan etkinliklerde yer aldık, tüm dans gösterilerinde her hangi bir sağlık sorunu olduğunda müdahale ettik. Festivalde Optimed Sağlığınız Güvende standımız ile yer aldık, stantta sorulan sorulara yanıt verip, OptiMedya dergimizi isteyen tüm katılımcılara hediye ettik.

Kortej yürüyüşünde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, CHP Tekirdağ Milletvekili Dr. Candan Yüceer ve Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’a Optimed Hastanesi olarak eşlik ettik.

Güneşkaya yolu güzergâhından, Atatürk Alanında son bulacak şekilde planlanan Atatürk Koşusu Etkinliğine katıldık.

Saray Belediye Spor Bisiklet Kulübü Bisiklet Etkinliği Laladere’de gerçekleşti, Optimed olarak ta orada da yer aldık, ve bu etkinlikte de Saray Belediyesi tarafından Optimed hastanesine teşekkür plaketi verildi.

Saray Belediyesi Festival kapsamında yanlarında olduğumuz ve sağlık desteği verdiğimiz için hastanemiz adına Başhekimimiz Op. Dr. Recep Çalışkan’a teşekkür plaketi takdim etti.

Rumeli TV canlı yayın gerçekleştirdi, bu yayında hastane başhekimimiz Op. Dr. Recep Çalışkan kısa bir konuşma yaptı. Sosyal Sorumluluk konusunda duyarlı bir hastane olduğumuz için bu tarz projelere daima destek olacağımızı dile getirdi.

Saray Belediyesi katılımcı tüm ülkelerin temsilcilerine teşekkür plaketi takdim etti. Ayrıca KKTC temsilcisine teşekkür plaketini Optimed Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan takdim etti.

Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban başta olmak üzere tüm etkinlik sorumluları Optimed Hastanesi ve çalışanlarına bu desteği için teşekkür ettiğini hem sahneden hem de yaptırdıkları branda ile duyurdular.

0282 726 0 555