TJOD Tekirdağ Şubesi Pazar Toplantısı

Tarafından gönderildi: Gülşah Gülkan Yorumlar: 0

Bu hafta 1 Nisan’da ev sahipliğini üstlendiğimiz, TJOD Pazar Toplantısında Trakya bölgesinde bulunan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlarını ağırladık. Hastanemiz Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Ekip Lideri Op. Dr. Nevzat Koç, Başhemşire Sevda Sümbül ve Kurumsal İletişim ekibi katılımcıları tek tek karşıladılar.

Etkinlik tanışma – kaynaşma adına kahvaltı ile başladı ve saat 11:00 itibari ile konuşmacıların sunumlarını gerçekleştirdiği, hekimlerin can kulağı ile dinleyip merak ettiklerini sorduğu interaktif bir program oldu.

İlk olarak Hastane Başhekimimiz Op. Dr. Recep Çalışkan tüm katılımcı ve konuşmacı misafirlerimize hoş geldin diyerek programı başlattı.

Ardından programın moderatörlüğünü üstlenen Doç. Dr. Özgür Bige’de tüm katılımcılara hoş geldin deyip, günün amacını kısa bir şekilde özetledikten sonra kürsüyü sıra ile konuşmacılara bıraktı.

Konuşmacılar: Sağlık Bilimleri Üniversitesi İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi – Prof. Dr. İsmail Özdemir “Postpartum Kanamalarda Yönetim” konusunu anlattı.

Bir sonraki konuşmacı Doç. Dr. Halil Aslan “2.Trimester Ayrıntılı Fetal USGh” konusunu anlattı.

Ve son olarak Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Prof. Dr. Cenk Sayın “Gebelikte Doppler Kullanımı” konusunu anlattı.

0282 726 0 555