Trakya’da bulunan Muhtarlar ile İftar Yemeği

Tarafından gönderildi: Gülşah Gülkan Yorumlar: 0

Özel Optimed Hastanesi olarak, Trakya Bölgesi’ndeki muhtarlar için iftar yemeği düzenlendik.

Özel Optimed Hastanesi tarafından Kapaklı Business Hotel’de verilen iftar yemeğine, Çerkezköy, Kapaklı, Çorlu, Ergene, Saray, Vize, Çatalca, Silivri, Marmara Ereğlisi ve diğer bölgedeki köy ve mahalle muhtarları, doktorlar, hastane çalışanları olmak üzere 150 kişi katıldı.

Kurumsal Pazarlama İletişim ekibimizden Metin DEMİRTAŞ’ın hoş geldin konuşmasının ardından, hastanenin Genel Müdürümüz Ayhan ARSLAN’da davete katılım yapan tüm muhtarlara hoş geldiniz dedi.

Özel Optimed Hastanesi Genel Müdürümüz Op. Dr. Ayhan Arslan, iftar programdaki konuşmasında; “OPTİMED Yönetim Kurulu ve şahsım adına sizleri saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum. Muhtarlarımızın Sağlığı Güvende” temalı, Ramazan ayına özel düzenlenen geleneksel iftar yemeğimize hepiniz hoş geldiniz. Bu akşam bu salonda, Çerkezköy, Kapaklı, Saray, Çorlu, Ergene, Vize, Marmara Ereğlisi, Silivri ve Çatalca’dan muhtarlarımız var. 11 yıldır, sağlık sektöründe verdiğimiz güvenilir ve kaliteli hizmetler ile Çerkezköy başta olmak üzere, bölgemiz Trakya’da, sağlık hizmeti sunumunda iyi bir konuma geldik. İki yıl önce açtığımız ek bina ve yenilediğimiz ana bina ile, hastanemiz,  daha modern, teknolojik ve konforlu bir yapıya ulaştı. Amacımız çok daha hızlı, güvenilir ve sizleri mutlu edecek şekilde hizmet vermek. Bu amaçla son olarak, 1.Bina 2. Ve 3. Katları Kadın Doğum katı haline getirerek diğer hastalardan, ayrı bir alan yarattık. Devamında -2. Katta bulunan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizi yeniledik. Ve son olarak Acil Servisimizi, Kafeteryamızı ve bina giriş lobisini daha ergonomik hale gelecek şekilde yeniledik. Önümüzde uzun bir yol var, bu yol devam ettiği sürece her zaman sizlere daha iyi hizmet vermek adına yeniliklerimiz durmaksızın sürecek. Şimdi sıra 1. Bina -1.Katta yer alan Laboratuvar katının yenilenmesinde. Bildiğiniz gibi, MR cihazı ve Bilgisayarlı Tomografi cihazlarımızı yenilediğimiz daha bir yıl olmadı.” diye konuştu.

Hep birlikte İftar Duası edildi, hoş geldin konuşmasının ardından iftar yemeğine geçildi. Katılan tüm muhtarlarla gerek hastane yönetimi gerek kurumsal iletişim ekibi tek tek ilgilendiler. Yemeğe katılım sağlayan muhtarlar bu sene de bizleri unutmayan Optimed Ailesine teşekkürlerini ileterek ayrıldılar.

0282 726 0 555