Uzm. Dr. Mustafa YILDIZ

Uzm. Dr. Mustafa YILDIZ

Uzmanlık Alanı:
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Görevli Olduğu Bölüm: 
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği

Çalışma Saatleri: 
09:00 – 18:00

Genel Bilgiler

Ad-Soyad: Mustafa YILDIZ
Doğum Tarihi: 1975
Doğum Yeri: İstanbul
E-Posta: mustafayildiz@optimedhastanesi.com
Uzmanlık Dalına Yönelik Spesifik İlgi Alanı: –

Eğitim Bilgileri

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi ve Yılı

  • 1999 Hacattepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
  • 2004 Trakya Üniversitesi
  • Akademik Unvanı: Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı
  • Yabancı Dil: İngilizce

Mesleki Eğitimleri ve Deneyimleri

Mezuniyet Sonrası Görevler:

  • 2004 – 2007 Çorlu 4D Millet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • 2007 – Özel Optimed Hastanesi

Üyesi Olduğu Dernek & Kulüpler:

  • Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneği
  • Osteoporoz Derneği

Hastalarımız doktor hakkında neler söyledi?

Esat-Sadiye Düldül

“Sayın değerli hocam Mustafa Yıldız bey’e, Bülent bey’e ayrıca Gülseren hanım, Aslı hanım, Kübra hanım, Nagihan hanım ve tüm Fizik Tedavi personellerine gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim.“

Duygu Öngel

“Öneri üzerine İstanbul’dan buraya tedavi için geldim. Güleryüzlü çalışanlar ve Uz. Dr. Mustafa Yıldız bey’in ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum.“

Nurten Tunalı

“Hastanenize çok sık geliyorum. Fizik Tedavi Uzmanı Dr. Mustafa Yıldız ve çalışma arkadaşlarına ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Her zaman tercih edeceğim bir kurumsunuz.“

Efrayim Önder

”Bugün itibariyle sağ bacağımdaki 15 seanslık fizik tedavim sona erdi. Burada işlerini özveriyle ve en iyi şekilde yapan başta Uz. Dr. Mustafa Yıldız olmak üzere Elif Nur Çamlı, Sevilay Çavdar, Aslı Çakır ve Gülseren Öztürk’e ayrı ayrı teşekkür ederim. İyi ki varsınız.”

Yaşar Gelen

”Fizik tedavi seanslarım süresince yardımcı olan başta Uz. Dr. Mustafa Bey’e ve Gülseren Hanım ile Elif Hanım’a çok teşekkür ederim.”

Serdar Güler

”15 seans süren fizik tedavimde gösterilen ilgi ve bilgilendirme için teşekkür etmek istedim. Başta Uz. Dr. Mustafa Yıldız olmak üzere seanslarımı takip edip uygulayan Aslı hanım ve Elif hanıma çok teşekkür ederim.”

Ziya Özdemir

”İlk olarak şunu belirtmek istiyorum, 1976 doğumluyum ve benim hastaneye ilk girişim. Fizik tedavi bölümü çalışanları, teknikerleri ve sekreterleri her türlü övgü ve ödülü hak ediyorlar. Tedavi olduğum 3 haftalık zaman zarfında benimle ilgilenen Gülseren Öztürk, Aslı Çakır Elif Nur Çamlı ve Sevilay Çavdar’dan o kadar ilgi alaka gördüm ki tedavimi biraz daha uzatma isteği oluştu. Bölüme gelen tüm hastalarla abla, abi, kardeş ilişkisi o kadar güzel ki insana akrabalık duyguları tattırıyor.”

Şarafettin Bilir

”Başta Uz. Dr. Mustafa Yıldız olmak üzere Gülseren Öztürk ve ekibine, iş arkadaşlarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İlgi 10 üzerinden 10. Fizik tedaviye ihtiyacı olan arkadaşlarıma seve seve öneririm. Fizik tedavi bölümündeki herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.”

0282 726 0 555