Card Optimed

Card Optimed Avantajları

Kurumumuz tarafından hastanemize başvuran hastalarımıza indirim uygulanması amacıyla verilen, işlemlerin hızlı yapılamasını amaçlayan karttır.

Card Optimed’e sahip olmak isterseniz kurumumuza ait olan indirim kartı başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Card Optimed için gerekli diğer evraklar ise, vukuatlı nüfus kayıt örneği, fotoğraf ile birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz. Dilerseniz aşağıda bulunan “Hemen Başvur” butonu ile başvurabilirsiniz.

Card Optimed Kullanımı

Kart kullanıcıları hastanemizde başvurularında Card Optimed’i yanlarında bulundurmak zorundadırlar. Card Optimed üzerindeki bilgiler kurumumuz çalışanı tarafından kimlik doğrulaması yapılarak işlem yapılır. Card Optimed başka biri tarafından kullanılamaz. Card Optimed’in geçerlilik süresi 2 yıldır.

Card Optimed’e nasıl sahip olabilirim?

Başvuru formu ile birlikte gerekli evraklar tamamlanır. İlgili birim tarafından başvuru formu ve evraklar incelenir,uygun ve eksiksiz olanları teslim alır. Tüm kontroller tamamlandıktan sonra başvuru yapan kişinin kartı hazırlanır ve başvuru yapan kişiye kimlik tespiti doğrulanarak teslim edilir.

Card Optimed’e kimler başvurabilir?

Sosyal Güvenlik Kurumuca 31.12.2009 tarihinde 27449 saylı Resmi gazetede yayınlanan “Kamu Personelinin Sağlık Hizmetlerinin Sosyal Güvenlik Kurumuna Devrine İlişkin Tebliğ” ile ilde sağlık hizmetlerinin sunumu ile ilgili düzenleme yapılmıştır. Bu düzenlemeler çerçevesinde kurumumuzca İndirim Kartından yararlanabilecek kamu personeli ve 1. Derece yakınları başvurabilir.

Neden Card Optimed?

• Mevcut hastane kullanıcılarına verilerek hastaneye olan bağımlılıklarını korumak, iletişimin devamlılığını sağlamak,

• Kurumumuzu kullanmayan kişilere verildiği zaman; kurumumuzu tercih etmelerini sağlayarak, yeni kart uygulamasıyla indirimler sunarak teşvik edici alternatifler sağlamak,

• Bütün bunlarla birlikte kurumumuz tarafından önemsendiğinizi hissettirmek, kaliteli hizmet anlayışımız ile değerli olduklarını benimsetmek için Card Optimed diyoruz.

0282 726 0 555